PEJSKOVÁNÍ

PEJSKOVÁNÍ

Banner

PEJSKOVÁNÍ?
Hlavním hrdinou "pejskovacích" legrácek je zvědavý pejsek Macík, který uvádí děti prostřednictvím pejskovacích písniček, her, tanečků a povídání do svého psího světa tak trošku "naruby".
Pejskování je dnes již pravidelnou součástí programů všech dětských moravských lázní, mnoha kulturních zařízení, škol i mateřských školek. Hodí se jak pro uzavřenou společnost dětí, tak i pro kolektivy dětí s rodiči do kulturních zařízení, či na venkovní scénu.
Pejskovací tým je kromě pejska Macíka tvořen Láďou Dobešem, který je zároveň autorem celého programu včetně textů a hudby písní, Majkou Rudolfovou a podle typu akce také dalšími pejskovacími kamarády. K nim v posledním roce přibyla i Macíkova psí kamarádka Maculka.

Láďa Dobeš o Pejskování
"Úplně poprvé jsem pejskoval se svou dcerkou Mirkou, když se učila lézt po čtyřech. Od té doby jsme v pejskování značně pokročili a měli byste vidět, jak na mě štěká dnes. A i když z Mirky už je slečna, mně pejskování zůstalo. S pejskem Macíkem a řadou dospělých kamarádů dnes pejskujeme s dětmi ve školách i školkách široko daleko. A když už někdy nestačí pejskování, dojde třeba i na krtkování, či slonování. Jednoduše neustále vymýšlíme nové a nové pejskoviny, protože kdo umí pejskovat, neví, co je nuda. A tak si zapejskujte s námi, sami, s rodiči i kamarády, hlavně ať je zábava a legrace."
A pamatujte, že ..."každý, kdo má psinu rád, naučí se pejskovat..."


Váš Láďa Dobeš, AHOJ! & Pejsek Macík, HAF!

Více informací o pořadu PEJSKOVÁNÍ pro potenciální zájemce ke stažení zde.
Pejskovací fotogalerie z roku 2013 zde.

Uni Vychovani

Pořady s pejskem Macíkem
Pejskování
Pejskujeme "o106", vevnitř, venku, v boudičce i mimo ni, v teple, v zimě. Náš pejskovací tým je jednoduše přizpůsobivý (a "štěká" téměř do strhání), takže v případě zájmu o zábavný pořad pro děti i jejich rodiče plný tanečků, soutěží a především autorských písniček neváhejte a obraťte se na nás. Pejskujeme totiž prostě VŠUDE :-), viz naše Facebookové fotogalerie mapující Macíkovo putování mezi moravskými patníky.

Pejskování je vychování
Pořad určený pro MŠ a 1. stupně ZŠ, v němž pejsek Macík se psím šarmem sobě vlastním vyplní dětem jejich mezery ve vychování.

Již brzy se můžete těšit také na "MACÍKŮV MERCHANDISING" aneb přehled Pejskovacích CD, DVD a dalších psích radostí brzy pohromadě online.

Pejsek Macík "v akci":